RSS

Will Smith dhe Lady Gaga ne nje film

28 Feb

 

Lady Gaga eshte e njohur per zerin e saj mahnites,veshjet qe i takojn jashte kesaj bote,dhe performanca me te cuditshme.Pra,nuk eshte cudi qe Lady Gaga eshte zgjedhur te jete protagonistja e re e filmit “Man In Black 3”.

Ylli i filmit te fameshem  “Men In Black” ,aktori i fameshem Will Smith,ka konfirmuar se hitberesje do te jete njera prej yjeve te shumta qe do te shfaqen ne pjesen e fundit te filmit “Men In Black”,gjate nje interviste per portalin brazilian ElCorilloRD.com.
“Ne kemi dis ayje te medha qe do te jene pjese e pjeses se re te filmit.Duhet te mbajme befasi per publikun se Lady Gaga do te jete pjese e tij” ka konfirmuar me shaka aktori.

Kjo eshte hera e pare qe Lady Gaga do te portretizoj nje karakter filmi,por nuk eshte edhe e fundit,kjo eshte e garantuar! Performuesja teatrale thuhet se do te jete ne listen e aktoreve te legjendes Quentin Tarantino per filmin “Kill Bill”.Te gjithe e dijme se videoklipi i saj i fundit “Marry The Night” ka skena me te vertet teatrale,ku me kete Gaga ka treguar talentin e saj edhe ne aktrim.

Lady Gaga ju k abashkuar yjeve tjere ne listen e aktoreve te filmit “Man In Black 3” si legjenda e boksit Mike Tyson,veteranes  Betty White dhe anetaren e jurise ne X Factor, Nicole Scherzinger.Premiera e filmit eshte me 25 Maj.
Nese nuk jeni te bindur per talentin e Gagas ne aktrim , ju ftojme ta shikoni kete video me poshte:

Advertisements
 
2 Comments

Posted by on February 28, 2012 in Lady Gaga

 

Tags: , , , ,

2 responses to “Will Smith dhe Lady Gaga ne nje film

 1. Elia

  March 1, 2012 at 7:51 pm

  Really???? My mommy monster is gonna play in a movie???!!1

   
  • danimonster

   March 2, 2012 at 7:03 pm

   YEEAH,our mother monster will be a superstar also in acting

    

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: