RSS

Martohet këngëtarja kosovare Yllka Kuqi(foto)

11 Mar

Këngëtarja kosovare Yllka Kuqi i ka dhënë fund beqarisë vetëm pak javë më parë. Pas një viti plot angazhime dhe një vere të nxehtë, Yllka ka kurorëzuar dashurinë e saj me bashkëshortin, Astrit.
Ceremonia e dasmës ka qenë tepër e hareshme, ashtu si dhe vetë këngëtarja e dhëndrri të qeshur dhe plot humor. Momenti më romantik i mbrëmjes ka qenë kur Yllka dhe bashkëshorti i saj i kanë dedikuar vetes dhe dasmorëve një këngë të re, si dhuratë surprizë.
Këngëtarja ka treguar momente nga dasma e saj në një emision televiziv. Aktualisht Yllka është e angazhuar me sfidën ‘2-shja fantastike’ në “E diell”, ku këndon përkrah Juliana Pashës.(albpress)


Advertisements
 
3 Comments

Posted by on March 11, 2012 in News

 

Tags: , ,

3 responses to “Martohet këngëtarja kosovare Yllka Kuqi(foto)

 1. Diana

  October 23, 2012 at 5:52 pm

  Jeni qift ideal jam adhuruese e jotja Yllka

   
 2. dafina zeqiri

  November 25, 2012 at 7:44 pm

  paski ba duet shum te mir haha qfar kenge ke kenduar haha

   
 3. sueda spahiu

  June 10, 2013 at 4:18 pm

  je shum e mir yllka

   

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: