RSS

Nora e nxehtë në Dhërmi

02 Sep

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi, fundjavën e kaluar është fotografuar nga paparaci ynë në plazhin e Dhërmiut. Ajo ka qenë e shoqëruar nga i fejuari i saj Roberti dhe nga një vajzë tjetër e panjohur.

Ajo që na bëri përshtypje, ishte fakti se Roberti kishte bërë tatuazh në parakrah emrin e Norës. Ndërsa vite më parë, para se të lidhej me Norën, përflitej një tatuazh që kishte mbrapa në kurriz me germën A dhe thuhej se ia kishte kushtuar Adelina Ismajlit.

Me sa duket, e paska ves të vjetër gdhendjen e emrave të femrave me të cilat rri në trupin e tij.(Vipa,PanoramaPlus,Tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 2, 2012 in News

 

Tags: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: