RSS

Dafina Zeqiri(Duffye) me Faton Macula & Kofi Black se shpejti kenga e re (Video)

12 Nov

Këngëtarja kosovare, Dafina Zeqiri, është duke u përgatitur për të sjellë një tjetër këngë. Duffye e cila ndodhet prej kohësh në SHBA, ka postuar një video në rrjetin social Facebook, ku është duke kënduar me dy miqtë e saj.

Videoja është postuar me mbishkrimin se, “ shumë shpejt do të vij për fansat me një këngë të re”.

Ndërkaq për këtë këngë ajo ka ndryshuar edhe pamjen e saj, duke i prerë shkurt flokët e saj dhe që e bëjnë të duket njësoj si këngëtarja nga Barbados, Rihanna.

Ky hit do të jetë i fundit, pas suksesit që ajo arriti me këngën e saj, “Tonight”.(koha,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on November 12, 2012 in News

 

Tags: , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: