RSS

Dafina Zeqiri – Your Love(Video)

25 Apr

dafina_267515Këngëtarja e shumë hiteve, e mirënjohura Dafina Zeqiri sapo ka publikuar videoklipin e ri të këngës “Your Love”.

Ky projekt fillimisht është publikuar në kanalin e saj zyrtar në “You Tube” dhe më pas do të promovohet edhe në kanalet televizive.

Kënga “Your Love” është version anglisht i këngës “Veç ti”, këngë kjo e stilit Reggea. Ku Daffy po e provon veten.

Sipas Dafinës kjo këngë është e shkruar nga vetë ajo, meqë siç thotë ka një talent të madh në shkrimin e teksteve. Dafina na paralajmëron se në të ardhmen do të realizojë këngë të shumta, tekstet e të cilave do t’i realizojë pra vetë ajo.

Albumi të cilin është duke realizuar, do të jetë me mjaft risi. Ndër të tjera këngëtarja uron që ky projekt i sapoplasuar të pëlqehet në publik.

“Shpresoj që sikur projektet tjera edhe ky të pëlqehet nga adhuruesit e mi”, tha Dafina Zeqiri.

Klipi i ri i Dafinës, ashtu sikurse edhe i pari, është punuar nga Imagine.(express,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on April 25, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: