RSS

Obama: Ju tatuazh – unë tatuazh!

25 Apr

obama-familja-portrait-Presidenti amerikan, Barack Obama i ka shpaluar medieve se ai dhe bashkëshortja e tij, Michelle po përdorin një taktikë të veçantë psikologjike për të ndaluar që vajzat e tyre Sasha Dhe Malia ‘të bëjnë tatuazh’.

“Nëse ju kurdo qoftë vendosni që të bëni tatuazh, atëherë edhe unë dhe mamaja juaj do ta bëjmë atë madje të njëjtën si ju dhe në vendin e njëjtë” u ka thënë Obama vajzave të tij.

Si transmetojnë mediet amerikane pos tjerash ai i ka thënë Sashës dhe Malias se në rast që familja bën tatuazhin atëherë “ të gjithë së bashku do të shkojnë në Youtube dhe të tregojnë tatuazhin familjar”.

Sipas Obamës kjo formë ka gjasa të ti dekurajojë vajzat nga vendimi eventual për tatuazh, transmeton infoglobi.

Këto deklarime Obama i bëri për televizionin NBC.(koha,tupani)

Advertisements
 
1 Comment

Posted by on April 25, 2013 in News

 

Tags: , , ,

One response to “Obama: Ju tatuazh – unë tatuazh!

  1. GP

    April 25, 2013 at 8:26 am

    Reblogged this on The Law of News.

     

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: