RSS

Paltrow femra më e bukur në botë për 2013

25 Apr

Actress Gwyneth Paltrow arrives at the 84th Academy Awards in HollywoodAktorja hollivudiane, Gwyneth Paltrow, është shpallur femra më e bukur në botë në sondazhin që organizon revista amerikane People për vitin 2013.

People: Paltrow femra më e bukur në botë për 2013

Paltrow ka lënë pas saj aktore si Halle Berry dhe Jennifer Lawrence.

40-vjeçarja do të marrë “kurorën” e femrës më të bukur që deri tani e mbante këngëtarja e muzikës pop, Beyonce, e cila u shpall më e bukura e vitit 2012.

Aktorja ka deklaruar se  burri i saj Chris Martin, bën shaka me të për statusin e ikonës së bukurisë.

Në listën e kandidateve për të fituar këtë çmim ish edhe Kerry Washington, Amanda Seyfried, Zooey Deschanel, Jane Fonda, Kelly Rowland, Drew Barrymore dhe Pink.(bw,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on April 25, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: