RSS

Beyoncé – “Standing on the Sun”(Degjone)

26 Apr

beyonce1-2504(1)Nga bionde në brune dhe anasjelltas brenda një minute, këngëtarja Beyonce befasoi në videon promocionale të “H&M”. 

Një spot i filmuar në Bahamas, ai i reklamës së kompanisë së veshjeve i shërbeu edhe një herë më shumë 31-vjeçares për të reklamuar linjat e saj të paqortueshme.

Nëna e 1-vjeçares Blue Ivy, Beyonce gjithashtu dukej se vazhdon të humbë në peshë, duke shfaqur një figurë më të imët në sportin publicitar.(tch,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on April 26, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: