RSS

*HIT*Naughty Boy feat Sam Smith – La La La(Video)

27 Apr

Naughty Boy - La La La (feat. Sam Smith)
Kenga me e re per Naughty Boy ,kete here vjen ne bashkpunim me Sam Smith,nje emer qe pritet te zbulohet se shpejti ne skenen boterore,ashtu sikurse edhe vet Naughty Boy i cili deri me tani ka pasur disa bashkpunime,ishte musafir edhe  te singli Daddy i kengetares Emelie Sande

Kjo kenge do te lansohet me 19 maj,eshte shum e kapshme dhe mund te jete hit i ardhshem boteror.Tupani ju sjell edhe remixet e kesaj kenge,te cilet mund ti degjoni me posht dhe te shikoni klipin zyrtar.

 

Naughty Boy – La La La (Pále Remix) [feat. Sam Smith]

Naughty Boy – La La La (Kaos Remix) [feat. Sam Smith]

Naughty Boy – La La La (DEVolution Remix) [feat. Sam Smith]

 

Advertisements
 
1 Comment

Posted by on April 27, 2013 in News

 

Tags: ,

One response to “*HIT*Naughty Boy feat Sam Smith – La La La(Video)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: