RSS

Jennifer Lopez xhiron videoklipin e ri

06 May

lopez-bikiniEdhe pse në moshën 43-vjeçare Jennifer Lopez ka nisur xhirimet e videoklipit të saj të ri ku do të shfaqet me bikini. 

Këngëtarja dhe aktorja duket shumë në formë dhe për më tepër shumë energjike në kërcimet e saj.(tch,tupani)

lopez-bikini1

lopez-bikini2

 

 

 

Në sheshxhirim u pa edhe Pitbull, me të cilin Jennifer Lopez ka pasur disa bashkëpunime të tjera.lopez-bikini-pitbull

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on May 6, 2013 in News

 

Tags: , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: