RSS

Gena, shkel gjysmë milioni klikime

07 May

gena_floriBashkëpunimi i Genas dhe Florit më sa duket i ka sjell këtij të parit famë shumë të madhe në mbarë trojet shqiptare.

Gena, i cili deri me tani ka punuar më shumë nëpër lokale dhe restorane të Kosovës, nga viti i kaluar ka filluar që të hyjë në treg edhe me këngë të tij, përderisa kishte dy bashkëpunime të suksesshme me këngëtarin Ermal Fejzullahu dhe Labinot Tahiri.

Këtë vit ai vendosi që të bëj një bashkëpunim me kantautorin e njohur Flori, duke bërë këngën “Jo vetem Fjalë” e cila për një javë sa është lansuar në youtube është klikuar afër 500 mijë herë në kanalin zyrtar të ThreeDots, kompani kjo që ka bërë edhe videon e këngës.(express,tupani)

 
Leave a comment

Posted by on May 7, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: