RSS

Skandal në koncert, reperi bën seks oral me një fanse- VIDEO

07 May

seks oralSkandal seksual në koncertin e reperit Danny Brown në Minneapolis. Në internet janë përhapur video në të cilat duket qartë kur reperi i afrohet një vajze në rreshtin e parë dhe përfshihet në një akt të nxehtë. Vajza i ul pantallonat këngëtarit dhe kryen seks oral me të përpara mijëra personave të pranishëm në koncert.

Momentalisht nuk ka ende asnjë reagim zyrtar nga ana e reperit Brown, ndërsa dëshmitarë të shumtë shprehen të bindur se në koncert ka ndodhur realisht një akt seksual.

“Në një moment ai u afrua pranë një vajze në rreshtin e parë, e cila ndodhej ngjitur me mua. Ajo i uli pak pantallonat dhe filloi të bënte seks oral me të, ndërsa Danny Brown këndonte gjatë gjithë kohës. Ishte shumë e shpifur.”- u shpreh një nga fansat e reperit, i cili ishte i pranishëm në koncert.(tw,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on May 7, 2013 in News

 

Tags: , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: