RSS

Tuna, dëshiron të quhet “Zogu”

07 May

tuna_Këngëtarja Altuna Sejdiu është e dhënë pas “zogut” të saj.

Pasi ajo e kishte rrahur zogun në këngën e saj të fundit “I asaj” dhe famës që kishte marrë pas kësaj skene tashmë e kanë bërë këngëtaren që ajo të këtë një nofkë të re, jo Tuna por “Zogu”.

Kështu së paku ka shkruar ajo në një foto të publikuar nëpër rrjetet sociale ku ka shkruar:

“Zogu më i mirë prej krejtve”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie që më sa duket është nga prapaskenat e xhirimit të ndonjë klipi të ri të Tunës.(express,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on May 7, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: