RSS

Zanfina në krahët e të dashurit të ri?

07 May

zanfina ismajli me te dashurinDeri vonë shumë hermetike sa i përket jetës private, këngëtarja Zanfina Ismajli, kohëve të fundit ka lënë nëpër rrjete sociale mesazhe që zakonisht i atribuohen vajzava të dashuruara, si: “Ti je problemi, por edhe shërimi im!”.

Ndërsa tani vjen me disa foto më konkrete ku ajo ndjehet shumë e lumtur sipas dicitures së kësaj fotoje, ku ajo shihet në krahët e një mashkulli që i “këndon” asaj ninullën.

Fansat pyesin nëse ky është i dashuri i saj i ri, por miqtë e saj të afërm e përshkruajnë atë si thellësisht të dashuruar.

Edhe pak ditë, Zanfina feston ditëlindjen dhe i urojmë që kjo lumturi dhe dashuri e saj të ketë jetëgjatësi. (tribuna,tupnai)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on May 7, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: