RSS

VIDEO PREMIERE: Christina Aguilera Ft. Alejandro Fernandez – ‘Hoy Tengo Ganas de Ti ‘

08 May

Image

Dëgjone  te paret një bashkëpunim të bukur dhe të fuqishme ne mes te kengetarit meksikan  Alejandro Fernandez dhe këngëtares se famshme  Christina Aguilera,. Kënga është nje klasik i  famshëm spanjoll kjo kenge eshte kenduar  fillimisht nga  Miguel Gallardo
Ndersa ky Version nga Christina Aguilera dhe  Alejandro Fernandez  do të përdoret si melodi per telenovelen e ardhshëm   “La Tempestad”.Kënga ishte ekskluzives si premierë në radiot meksikane  më 7 maj dhe pritet të jetë në dispozicion për shitje në iTunes më 21 maj /Tupani/HK

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on May 8, 2013 in News

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: