RSS

NEW MUSIC: Jennifer Lopez ft. Pitbull – ‘Live It Up’ (Degjone)

08 May

Jennifer Lopez ka publikuar kengen e saj të re me titull  ‘Live It Up’  Kënga është shkruar nga vetë në bashkëpunim me redone dhe Cory Rooney ,një prej prodhuesve të cilët kanë punuar me J. Lopez-in ne hitet  si: ‘On The Floor’ .’Dance Again’ “Ain’t It Funny” ,  “Get Right“).Kenga u dha premier sot me 8 maj dhe do te lansohet në iTunes më 11 maj, 2013 ne SHBA dhe me von ne Britani , Këngë ka mysafir  bashkëpunëtorit e saj të zakonshme, rapperin amerikan  Pitbull degjone me poshte /Tupani/hk
Image

 
Leave a comment

Posted by on May 8, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: