RSS

Rita Ora në lidhje me Calvin Harris

08 May

"PUNK: Chaos To Couture" Costume Institute Gala - After PartyKëngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora është në lidhje me Dj Calvin Harris, shkruan The Sun.AMPlify 2013

Çifti, dy nga emrat më të mëdhenj në industrinë e popit në Britaninë e Madhe kanë qenë të pandashëm këtë javë.

Rita, 22 vjeçe, fluturoi me një aeroplan privat në Las Vegas së bashku me yllin skocez këtë vikend.

Shokët e këngëtares së hitit “Hot Right Now” janë duke i quajtur ata “çifti perfekt”.

“Ata po kalojnë mirë me njëri-tjetrin dhe me të vërtetë përshtaten”, ka thënë një burim.

Rita një vit më parë është ndarë nga vëllai i Kim Kardashian, Robin, i cili kishte thënë se Rita e kishte tradhtuar.

Këngëtarja pasta ishte në lidhje me shokun e ngushtë të David Beckham, Dave Gardner, por më vonë Rita tha se nuk kishte kohë për meshkujt. Ajo doli me biseksualen, supermodelen Cara Delevingne, e shpesh e quante “grua”.(koha,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on May 8, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: