RSS

Dizzee Rascal – Goin’ Crazy ft. Robbie Williams(Video Premiera)

10 May

Dizzee-Rascal-Goin’-Crazy-ft.-Robbie-Williams

 

Dizzee Rascal lanson singlin me te ri me 16 qershor.Kenga mban titullin Goin’ Crazy dhe vjen ne bashkepunim me Robbie Williams dhe eshte paralajemeruese per album te ri te yllit me te madh te Grime Muzikes.
Dizzee ,pothuajse, me te gjitha kenget ka arritur ne poziten numer 1 ne TOP 40 e Britanis,kshtu qe edhe me kete kenge at pozit synon,njeherit nga te gjitha kenget eshte me kapshmja,pasi qe ne vokal eshte Robbie Williams,po ashtu edhe refreni eshte leht te mbahet mend.
Klipi eshte publikuar sot dhe mund ta shikoni tani ketu./Tupani
 

dizzee_robbie_2013_420x250

 
Leave a comment

Posted by on May 10, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: