RSS

Zbulone:John Newman – Love Me Again(Video)

10 May

john-newman-love-me-again-single-art
Pas suksesit me Rudimental ne numer 1 kengen’Feel The Love’,John Newman vjen me kengen e tij solo te paren.
Kenga lansohet ne treg me 1 korrik dhe pritet te bej buj ne top listat boterore.John do te jete po ashtu nje yll i ardhshem jo vetem ne Britani por edhe me gjer.
Kenga eshte paralajmeruese per albumin e tij te pare,shikone Videon/Tupani

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on May 10, 2013 in News

 

Tags: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: