RSS

Adrijan Gaxha e quan GAY,kënd?

11 May

adrijan gaxha dhe floriani
Adrijan Gaxha ka “shperthy” ne statusin e tij ne Facebook me fjal nga me te ndryshmet:
“E quan veten kompozitor a krejt e dijm qe pik spari shkallen e par c-dur zdin ca esht”,…,”A je kengetar?? Hahah po jam i bindur qe zhurm ma tbukur ki me qit prej … se sa prej gojes se … e ke ma tzgjenume se gojen se je GAY”
Nese e dini kujt i drejtohet Adrijani me keto fjal,shkruani ne koments!/Tupani
gaxha-2

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on May 11, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: