RSS

Rita Ora dhe Calvin Harris konfirmojne lidhjen

14 May

rita ora calvin harris

 

Pop ylli me origjine shqiptare, Rita Ora eshte pare teksa shfaqet krah Calvin Harris, te dashurit te saj te ri.

Siç njoftojne mediat britanike, cifti eshte pare teksa largohet nga nje lokal ne Londer.

rita_ora_dhe_calvin_harris

 
Leave a comment

Posted by on May 14, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: