RSS

I dashuri refuzon seksin, vajza e kafshon në …

18 May

kafshimNjë adoleshente amerikane, pasi i dashuri i saj ka refuzuar të bëjë seks me të, e ka kafshuar në organet gjenitale dhe për këtë arsye është arrestuar nga policia. 

19-vjeçarja Krystle Harrison ka qenë në shtratin e shtëpisë së saj së bashku me 24-vjeçarin Jeffrey Wilkinson kur ka ndodhur ngjarja.

Sipas policisë, ajo ka nisur të përkëdhelë të dashurin, por ai i ka thënë se nuk kishte dëshirë që të kryente marrëdhënie seksuale dhe Krystle, e tërbuar nga inati, e ka kafshuar në organet gjenitale. Më pas, ajo edhe e ka goditur të dashurin në mes të rrugës.

Krystle dhe Jeffrey kanë një fëmijë së bashku. 24-vjeçari nuk ka dashur të padisë partneren e tij e tashmë ajo është lënë e lirë./ Top Channel/Tupani

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on May 18, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: