RSS

Leo Di Caprio refuzohet nga modelja Cara Delevigne

22 May

????????Leonardo Di Caprio ka pasur shumë sukses me supermodelet deri tani, por Cara Delevigne, ndryshe nga koleget, nuk është tërhequr aspak nga aktori i famshëm. 

Një burim tha për ‘The Sun’: “Zakonisht Leo vetëm sa i sheh femrat dhe ato i vijnë vetë, por Cara nuk donte t’ia dinte fare edhe pse ai e gjuajti gjatë gjithë mbrëmjes. I provoi të gjitha, por ajo e shmangu. Të gjithë u habitën me faktin që Cara refuzoi një nga aktorët më të mëdhenj në botë.”

Leonardo Di Caprio ka qenë i lidhur me supermodele si GISELE BUNDCHEN, BAR REFAELI, ERIN HEATHERTON, ANNE VYALITSYNA dhe EVA HERZIGOVA. Sipas të njëjtit burim, Cara Delevigne nuk e pëlqen Di Caprion për faktin se është 18 vjet më i madh se ajo./ Top Channel/Tupani

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on May 22, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: