RSS

Jessie J – ‘Wild’ (Video Premiere)

26 May

Jessie J ka lansuar kengen e re  me titull  ‘Wild’ .Kjo kenge eshte konfirmuar si singel zyrtar  të marra nga albumi i dyte i saj dhe i  shum-pritur  qe do te titullohet  “Wish” , dhe është planifikuar  per te dale ne trege ne  fund te keti viti  2013 ,. Në album është përfolur se mund të ketë bashkëpunime me: Tinie Tempah, Chipmunk, Professor Green, CeeLo Green, Ellie Goulding , Ed Sheeran./Tupani/hk
Image

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on May 26, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: