RSS

Jessie J performon me mbathje

27 May

jessie-j-marok1Jessie J zgjodhi të këndonte vetëm me mbathje dhe një bluzë të bardhë të gjerë në një festival muzikor që po mbahet në Rabat të Marokut. 
jessie-j-marok2
Këngëtarja britanike kishte veshur edhe një palë atlete të rehatshme në mënyrë që të ishte e lirshme në koreografinë e saj.

jessie-j-marok3

Ky festival është çelur nga Rihanna dhe në të do të performojnë edhe Mika, David Guetta dhe Enrique Iglesias./ Top Channel/Tupani

 

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on May 27, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: