RSS

Kanë, aktoret që treguan më shumë seç duhet

27 May

polanski-gruajaNë tapetin e kuq të Festivalit të Filmit të Kanës kanë parakaluar shumë personazhe të famshëm të Hollivudit dhe për të tërhequr sa më shumë vëmendje kishin zgjedhur për eventin veshje ekstravagante dhe provokuese. 

polanski-gruaja1

Por, kishte dhe nga ato aktore të cilat kanë kaluar kufirin në mënyrë që të bënin edhe më shumë bujë. Bashkëshortja e regjisorit të famshëm Roman Polanski kishte zgjedhur një fustan me një dekolte shumë të hapur dhe ishte e pritshme që fotografët të kapnin poza interesante.

longoria-kana

Eva Longoria ishte ajo që tërhoqi më shumë vëmendjen pasi poshtë fustanit të gjelbër, aktorja kishte harruar të brendshmet dhe gjatë ngjitjes së shkallëve u dallua qartë ky fakt.

rosario-dawson

Të njëjtin fat pësoi edhe aktorja Rosario Dawson. Edhe pse në pamje të parë duket se edhe ajo ka harruar të mbathurat, në të vërtetë ajo ka zgjedhur të brendshme me ngjyrën e lëkurës.(topchannel,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on May 27, 2013 in News

 

Tags: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: