RSS

I qan fëmija, e fut në frigorifer

29 May

baba-vajzaNjë burrë amerikan ka futur vajzën e tij 6-javëshe në frigorifer në mënyrë që të mos qante më. 

25-vjeçarin Tyler James Deutsch e zuri gjumi pasi kreu këtë çmenduri dhe vetëm kthimi në shtëpi i bashkëshortes së tij i shpëtoi jetën të voglës.

Prokurori i çështjes bëri me dije se temperatura trupore e vajzës ra në 29 gradë celsius pasi i ati e kishte futur në frigoriferin që ishte i graduar në 12 gradë, por pritet që vogëlushja të mbijetojë.

Nëse shpallet fajtor, Tyler James Deutsch mund të dënohet me burgim të përjetshëm. Ai ka pranuar se e ka futur vajzën e tij në frigorifer, por ka shtuar se e ka bërë këtë gjë për të mirën e saj pasi nuk pushonte së qari.
/ Top Channel

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on May 29, 2013 in News

 

Tags: , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: