RSS

Zyrtare: Mourinho i Chelseat

30 May

mourinhoJose Mourinho do të jetë trajner i ri i Chelseat. Trajneri portugez e ka vendosur definitivisht rikthimin e tij te skuadra londineze. Një zyrtar i skuadrës së Chelseat e ka konfirmuar lajmin për marrëveshjen e cila është vërtetuar edhe nga agjenti i Mourinhos.”

Po, kanë përfunduar të gjitha detajet dhe Mourinho është trajner i ri i Chelseat. Firmosja e kontratës është bërë këtë të hënë, në ditën që Mourinho u pa në Londër me Rui Farian” deklaroi zyrtari i Chelseat.

Mourinho ka nënshkruar kontratë 4 vjeçare me Chelsean, nga e cila do të përfitoj për 4 vite , 40 milion funta. Ndeshja e parë e Mourinhos me Chelsean do të jetë me yjet e Singaporit në një turne aziatik./Indeksonline/Tupani

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on May 30, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: