RSS

New Music – Miley Cyrus: ‘We Can’t Stop’ (Degjone)

03 Jun

Këngëtarja Miley Cyrus ka lansuar kengen e re dhe te shumë-pritur sote me  (3 Qershor ) në nje emisionin te  Ryan Seacrest në radio  në Los Anxhelos. 

Kenga   e re quhet  ‘We Can’t Stop’ dhe ajo është prodhuar nga  Mike  (krijuesi i këngëve si  “Pour It Up” nga Rihanna, “Love Me” nga Lil Wayne, “Kisses Down Low”, te  Kelly Rowland etj 
Kenga u dha premiere  ekskluzivisht  në “On Air me Ryan Seacrest” dhe u lirua në iTunes më 3 qershor .Degjone me poshte /Tupani/hk<a

href=”https://tupani.files.wordpress.com/2013/06/946727_10151691054178674_1365513663_n.jpg”&gt;Image

http://vevo.ly/KSDIgk

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on June 3, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: