RSS

Justin Bieber konfirmon new single ‘Heartbreaker’

04 Jun

Justin Bieber zbulon coverin e singelit e  tij te ri  ‘Heartbreaker’ , 19-vjeçari  ka postuar coverin per kengen e tij ‘Heartbreaker’   në Instagram sot  me  (4 qershor ).me titull  “Don’t tell me your my…. #justinbieber #heartbreaker”,
Kenga  është konfirmuar si singel i pare   nga albumi i ardhshme i  tij dhe i  katërt në studio, që është planifikuar për të dalë në nëntor nëpërmjet Schoolboy, RBMG dhe Island Records ,Ndersa kjo kenge  është planifikuar për te dale  në radiot më vonë këtë muaj..Tupani /hk
Image

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on June 4, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: