RSS

Selena Gomez :zbulon Coverin dhe Listen e kengeve per albumin e ri

04 Jun

Selena Gomez ka zbuluar coverin dhe listen e kengeve  për albumin e saj te ri  ‘Stars Dance’.Stars Dance “është albumi i  ardhshëm nga Selena Gomez dhe eshtë planifikuar për të dalë më 23 korrik 2013 nëpërmjet Hollywood Records , Singeli i saj i pare eshte “Come & Get It”  ndersa i dyti  quhet “Slow Down”.shikone me poshte listen e kengeve te albumit te saj ‘Stars Dance’

“Birthday”
“Slow Down”
“Stars Dance”
“Like a Champion”
“Come & Get It”
“Forget Forever”
“Save the Day”
“B.E.A.T.”
“Write Your Name”
“Undercover”
“Love Will Remember”
“Nobody Does It Like You”
“Music Feels Better”


Image

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on June 4, 2013 in News

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: