RSS

Nora provon fustane nusërie

13 Jun

f1_12-fustane1371058973 Edhe pse ka kohë që tema e martesës së saj ka rënë në hije, Nora Istrefi dhe i fejuari i saj Roberti me gjasë do të martohen këtë verë.

Si shkruan portali Zhurnal, Nora është parë (dhe fotografuar) duke provuar fustane nusërie. Me linjat perfekte që ka ajo, është e padiskutueshme se fustanet i rrinë për mrekulli.

Siç shihet në foto dhe në veshjet e saj të mëhershme merret vesh se Nora është një adhuruese e fustaneve të Jovanit në Maqedoni. (koha,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on June 13, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: