RSS
Image

Backstreet Boys: ‘In a World Like This’ (Album Cover + Trancklista)

18 Jun

Backstreet-Boys-In-a-World-Like-This-2013-800x800

‘In a World Like This’ “është albumi i  ardhshm dhe i tetë  nga grupi Backstreet Boys,qe do te lansohet me  30 korrik 2013.
Albumit i paraprin Singeli i tyre i pare  “Permanent Stain“
Ndesra singeli i tyre i radhes eshte ‘In a World Like This ‘ është konfirmuar si singel zyrtare nga albumi ardhshëm i  tyre  me të njëjtin emër ‘In a World Like This , .singeli u dha premeire ekskluzivisht ne nje  radio ne New York ( Z100 )më 18 qershor dhe është planifikuar për të dalë në iTunes më 25 qershor ,Kete kenge mund ta degjoni me poshte ./Tupani/HK

Tracklist:
“In a World Like This”
“Permanent Stain”
“Breathe”
“Madeleine”
“Show ‘Em (What You’re Made Of)”
“Make Believe”
“Try”
“Trust Me”
“Love Somebody”
“One Phone Call”
“Feels Like Home”
“Soldier”

New Music :Backstreet Boys – In A World Like This (Audio)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on June 18, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: