RSS

Ardian Bujupi kërkohet nga policia

26 Jun

ardian bujupi kerkohetNuk dihen arsyet, por pas një konfrontimi me një djalë të ri në një klub të Frankfurtit në Gjermani, Ardian Bujupi është nxehur aq shumë, saqë e ka rrahur personin në fjalë deri sa e ka lënë pa ndjenja për toke dhe më pas është larguar nga vendngjarja.

Kur policia ka mbërritur në skenë, pas investigimit të ngjarjes ka lëshuar dhe urdhër arrest për këngëtarin e “Want U Now”, shkruan gazeta gjermane “Bild”.

Mbetet të shihet në ditë në vazhdim se si do të reagoj ish-konkurrenti i ‘Deutche Super Star’ pas këtij incidenti, që pritet të ndikoj në karrierën e tij.(koha,tupani)

ardian bujupi 2

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on June 26, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: