RSS

Selena i tregon të gjitha

02 Jul

selena-0107lajmSelena Gomez i dhuroi fansave të saj një spektakël të papritur, gjatë një koncerti të mbajtur në Boston, SHBA. 

Përpara fansave të saj të shumtë, 20-vjeçarja kishte zgjedhur të vishte një fustan të hapur, pa asnjë poshtë.

Një zgjedhje e rrezikshme, e cila “e tradhëtoi” për disa sekonda në skenë, përpara se Gomez të kuptonte se çfarë po ndodhte dhe të merrte masa, duke ndryshuar qëndrim.

selena1-0107

Pa dyshim, “fatlumët” e radhëve të para të publikut do të jenë kthyer në shtëpi të kënaqur për faktin se performanca e Selenës justifikoi plotësisht çmimin e kripur të biletës për ta ndjekur live.(topchannel,tupani)

selena3-0107

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on July 2, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: