RSS

Rita Ora zhvishet për ‘GQ’

03 Jul

rita-GQNjihet për veshjet provokuese në skenë dhe në videoklipet e këngëve të saj dhe ishte për tu pritur që një ditë Rita Ora do të pozonte “topless”. Këtë gjë e ka bërë për revistën ‘GQ’. 

Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova ka përdorur vetëm duart për tu mbuluar.

Nese e marrim parasysh kerkesat e GC per Topless,Rita nuk ka leju nje topless session  sikurse Rihanna,fotot me posht edhe te Rihannes!

rita-GQ1

Në intervistë, 22-vjeçarja deklaroi se po bie në dashuri me partnerin e saj aktual, DJ-n Calvin Harris.

“Është akoma herët. Nuk jam e dashuruar, por me siguri që po bie në dashuri”, tha Rita Ora./ Top Channel/Tupani

rita-GQ2

rihanna-moty-1 gq-rihanna

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on July 3, 2013 in News

 

Tags: , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: