RSS

Degjone:Naughty Boy me Emeli Sandé – Lifted

04 Jul

Emeli-Sande-Promo-585x424Tupani vazhdon me prezentimin e hiteve te ardhshme,ashtu sic e kemi prezentuar hitin aktual La La La nga Naughty Boy Ketu ,tani ju prezentojm hitin e ardhshem.
Naughty Boy ka publikuar kengen me te re,me titull Lifted ku ne vocal eshte kengetarja e popullarizuar Emeli Sandé,me te cilen ka pasur edhe me heret bashkpunime edhe ne albumin e Emelit,ndersa kjo kenge do et jete paralajmeruese per albumin e tij i cili do et titullohet Hotel Cabana.
Kenga do te jete single pasues i nr.1 hitit La La La ne bashkpunim me Sam Smith dhe lansohet si single me 19 gusht.
Degjone kete kenge ne tersi./Tupani

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on July 4, 2013 in News

 

Tags: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: