RSS

New Single :Ellie Goulding ‘Burn’ (Degjone)

04 Jul

Burn “është një këngë regjistruar nga  këngëtaria -kompozitoria Ellie Goulding .Kenga  është konfirmuar si singel i  ardhshëm ,Kjo kenge nuk ishte perfeshir ne  albumin e  saj  “Halcyon”  që u lansua  më 22 tetor 2012
Kënga u dha  premierë në faqen e saj SoundCloud sot më 4 korrik , dhe do të lansohet  në iTunes më 18 gusht ,degjone me poshte /Tupani .href=”https://tupani.files.wordpress.com/2013/07/1010764_10151419309201642_1159462395_n.jpg”>Image

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on July 4, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: