RSS

Paris Hilton shkelqen me bikini në Malibu (Foto)

09 Jul

Paris Hilton eshte duke qendruar ne pushime ne Malibu Kaliforni (7 Korrik )me te dashurin e saj River Viiperi dhe me qenin  e saj ,Nderkoh ajo u  u përball me një betejë në plazh , ku   Qeni i saj  është parë duke u përpjekur për të zbuluar linjat e saj perfekte shikoni me poshte fotot/Tupani 

/Tupani ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on July 9, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: