RSS

New Single :-Justin Timberlake ‘Take Back The Night’ (Degjone)

12 Jul

‘Take Back The Night’  është një këngë nga këngëtari-kompozitori  dhe producenti  American  Justin Timberlake. Kenga  është konfirmuar si Singel zyrtare  të marra nga albumi i  tij të ardhshëm 20/20 Experience (2 of 2)” që është planifikuar për të dalë në shitje  digjitale  më 30 shtator 2013  Albumi është pjesa e dytë e 20/20 Experience (2 of 2)” , pjesa  e parë ishte lansuar  me 18  mars te keti viti ,Degjone kengen me poshte/ Tupani/ HK
Image

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on July 12, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: