RSS

Britney Spears shkruan këngë “të veçantë” me Sia

13 Jul

Britney Spears ka zbuluar se ajo eshte duke punuar me Kengetaren/Kompozitoren Australiane Sia  Furler në disa kenge te reja ,Britney Spears aktualisht është duke punuar në albumin e saj te  tetë  qe do te lansohet  me vone kete vitë .

Spears lajmin e beri te ditur  në Twitter .-Ajo tha:”Had an AMAZING writing session today with the beautiful and talented @Sia. We wrote such a special song together :).”
Sia ka shkruar hitet globale përfshirë duke perfeshire  ‘Diamonds’  te Rihanna-së, ‘Radioaktive’ Rita Ora si dhe hitet e famshem  te David Guetta’s ‘Titanium’ ,  Flo Rida’s ‘Wild Ones’, etj/Tupani/hk
Image

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on July 13, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: