RSS

New Single :One Direction- “Best Song Ever” (Degjone)

17 Jul

One Direction kanë  publikuar kengen e tyre me te re me titull “Best Song Ever” ,Kjo kenge nuk ishte planifikuar për premierë  deri të hënën me (22 Korrik ) por papritur është këtu sot! Kenga eshte single i tyre i pare nga Albumi i  ardhshme dhe  tretë në studio, qe eshte  planifikuara për te dale në nëntor te keti viti ,Degjone me poshte “Best Song Ever”  /Tupani
Image

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on July 17, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: