RSS

Rita Ora në duet me Justin Timberlake?

17 Jul

ritaRita Ora thuhet se ka diskutuar për një duet të mundshëm me Justin Timberlake në të ardhmen.
justin-timberlake-grammys-2013-show-650-430

Këngëtarja e ‘RIP’ka folur me gruan e Timberlake ,Jessica Biel për një bashkëpunim të mundshëm, pasi ato kan pasur një miqësi në Yahoo! WirelessFestivalin e Londrës gjatë kësaj fundjave.

Nje Burim i brendshëm I kanë thënë “The Sun” se Biel tani me ka folur edhe me Timberlake rreth bisedës së saj me Riten, dhe se ata “mund të punojnë së bashku shumë shpejt.”njofton DE

Nëse i marrim parasysh bashkëpunimet e shumta të Bossit të Rites,Jay Z-së me Justin Timberlake në të kaluarën,bashkëpunimi I Rites me yllin Justin Timberlake është shumë I mundshëm./Tupani

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on July 17, 2013 in News

 

Tags: , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: