RSS

Alban Skenderaj vs DJ Dalool – Peng

19 Jul

albani skenderaj pengAlban Skenderaj vjen se shpejti me Megahitin ne Stilin Progressive House me titull “Peng” ne bashkepunim me dj Dalool.
Eshte kjo kenga e pare ne kete stil per Albanin dhe per skenen shqiptare njofton DE.Klipi eshte duke u xhiruar ne klube te ndryshme te Kosoves nga Imagine!

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on July 19, 2013 in News

 

Tags: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: