RSS

Rihanna, gjysmë-zhveshur për parfumin e ri

19 Jul

rihanna-rogueRihanna do të nxjerrë në treg së shpejti parfumin e saj të katërt dhe për reklamën e tij nuk ka ngurruar të pozojë “topless”. 
Këngëtarja 25-vjeçare shihet në imazhin promovues të fragrancës ‘Rogue’ vetëm me të mbathura dhe një palë taka.

rihanna-rogue-parfumi

Këtë foto e ka publikuar vetë Rihanna në profilin e saj në Instagram: “Rogue për femra. Për meshkuj do të vijë shumë shpejt.”(tch,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on July 19, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: