RSS

Tmerri ne Aeroportin e Prishtines

09 Aug

aeroporti i prishtinesSipas Informacioneve te drejtperdrejta nga Aeroporti i Prishtines ,nje person ka tentuar te Beje vetvrasje me thike,duke bere skena.Policia ka nderhy me gaz lotsjelles dhe qetsoi personin ne fjal nderkaq udhetaret presin jasht aeroportit perderisa te ajroset hapesira nga gazi lotsjelles.
Ne keto momente njofton DE,situata eshte nen kontroll dhe qytetaret po futen ne Aeroport

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on August 9, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: