RSS

Katy Perry ”Roar” (Single Premiere )

10 Aug

Roar “është një këngë regjistruar nga Super kengetaria amerikane  Katy Perry.Kenga eshte është shkruar në bashkëpunim me mikun e saj  Bonnie McKee dhe eshte  prodhuar nga Max Martin dhe Dr Luka. Kjo kenge është konfirmuar si single zyrtare dhe i pare  nga albumi i  shumë-pritur i saj  qe titullohet “Prism” Ky Album  është planifikuar për të dalë më 22 tetor . Single do te dale  në iTunes më 12 gusht/Tupani/hk

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on August 10, 2013 in News

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: