RSS

Arrestohet shqiptari i “Agimit te Artë”

16 Aug

Robert-Hajdhi-300x281Policia shqiptare ka ndaluar në pikën kufitare të Qafë Botës, Robert Hajdhin, eksponent i “Agimit të Artë”, i cili ishte pjesë e provokimeve në ceremoninë me rastin e tre vjetorit të Aristotel Gumës.

Në Lukovë ai ka në pronësi një hotel dhe njihet mirë si pjestar aktiv i “Agimit të Artë”. Roberti është shtetas nga Lukova e Sarandës dhe është larguar në Greqi pas vitit 1992.(tema,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on August 16, 2013 in News

 

Tags: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: