RSS

Dasma e çmendur, mijëra euro për këngëtarin (Video)

19 Aug

aziziKëngëtari nga Shkupi i muzikës popullore, Aziz Murati, duket se nuk ka nevojë të xhirojë videoklipe, dhe as të promovojë veten me albume të reja.

Kjo video tregon edhe arsyen e vetme. Muratit i duhet të gjejë vetëm një mikrofon, një dasmë dhe disa dasmorë. Për vetëm 6 orë Murati fiton atë shumë që këngëtarë të tjerë të moshës së tij mund ta fitojnë për një vit.

Kjo dasmë, ku shihet se si Murati mbulohet me para, është zhvilluar në fshatin Haraçin të Shkupit këtë verë.(kp,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on August 19, 2013 in News

 

Tags: , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: