RSS

Michael Jackson feat. Justin Bieber – Slave to The Rhythm(Degjone)

19 Aug

rose-bowl
Kenga e Michael Jackson e rrjedhur ne internet ne vitin 2010 me titull”Slave to the Rhythm” perseri ka rrjedh por kete here me verzion te plotesuar nga Teen Ylli,Justin Bieber njofton DE.

Verzioni I ri eshte me shume I orijentuar ne stilin Dance te kombinuar me stilin Dubstep dhe parashikohet te jete nje hit I ardhshem boteror.
bieber jackson
Justin Bieber deri me tani shume here e ka pranuar se eshte adhurues I Mbretit te Pop Muzikes MJ,kete e ka konfirmuar edhe kete weekend me foto te postuar ne rrjetin e tij shoqeror.
Nuk dihet se a ka qene MJ,”Belieber” fans por nje gje dihet se tani jane “te lidhur” permes kesaj kenge,te cilen mund ta degjoni me poshte.
Pershtypjet tuaja ne Koments!

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on August 19, 2013 in News

 

Tags: , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: